Informace o značceMAURO TRIMIGLIOZZI - zakladetel firmy Philip Martin's

PHILIP MARTIN'S

MISE

Společnost byla založena roku 1984 v Itálii Maurem Trimigliozzim, jenž se po celoživotní zkušenosti v oboru organické kosmetiky rozhodl vytvořit v roce 2006 značku Philip Martin's. Obchodní značka se skládá z prvních jmen jeho dvou dětí, které pro něj symbolizují čistotu od doby jejich narození. Filozofií Philip Martin's je pokusit se udržet tento stav čistoty skrze péči o tělo a vlasy organickými a netoxickými chemickými produkty. Od této doby Philip Martin's používá nejnovější know how a zkušenosti k naplnění svých závazků, produkuje a distribuuje úspěšně přírodní organické a netoxické revoluční Vlasové, Tělové a Make Up produkty, které plně respektují naše zdraví a staví se proti používání toxických a nebezpečných ingrediencí...www.philipmartins.it

FILOZOFIE

Kvůli vysoké poptávce po produktech v průběhu let, Philip Martin's navýšil své výrobní jednotky, kontrolu kvality a výrobní standardy, aby dosáhl celosvětově známých certifikací jako je Ecocert. Naší misí je využití našich zkušeností ke spojení ingrediencí z přírodních organických farem zastávajících přírodní konzervanty a netoxické chemikálie s cílem poskytnout ten správný kompromis a dokonalou rovnováhu mezi kvalitou, zdravím a výkonností.

ECOCERT 

Je nezávislá mezinárodní společnost zabývající se kontrolou a certifikací výrobků obsahujících suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství. V současnosti patří mezi největší certifikační společnosti pro výrobky z mnoha oblastí včetně bio kosmetiky.